Jak wygląda wynajem kampera krok po kroku?

Kontakt i rezerwacja

Użyj formularza kontaktowego lub opowiedz nam o planowanej podróży przez telefon/e-mail. Pamiętaj, aby w swoim zgłoszeniu podać najważniejsze szczegóły dotyczące wycieczki. Znając jak najwięcej detali, będziemy w stanie omówić wstępny program wyjazdu, dobrać odpowiedni samochód kempingowy wraz z wyposażeniem, a także udzielić cennych rad, które mogą przydać się w trasie.

Wypełnienie niezbędnych dokumentów

Po dokonaniu wstępnej rezerwacji przygotujemy dla Ciebie zestaw dokumentów, które należy wypełnić przed ustaleniem daty odbioru pojazdu. W tym kroku omówimy z Tobą regulamin i warunki ubezpieczenia, podpiszemy umowę i przygotujemy protokół przekazania kampera.

Odbiór kampera

W dniu odbioru kampera spotkamy się we wcześniej ustalonym miejscu. Nasz przedstawiciel oprowadzi Cię po pojeździe, omówi sprzęt i sprawdzi, czy samochód został wyposażony w wybrane przez Ciebie udogodnienia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wynajmu lub obsługi, zadaj je podczas odbioru. Zwieńczeniem tego etapu jest podpisanie protokołu oraz przekazanie kluczyków do kampera. Czas ruszać w drogę!

Zwrot kampera po podróży

Nadszedł koniec wakacji? Czas na zwrot pojazdu. Jak to zrobić? To bardzo proste. W wyznaczonym miejscu będzie czekał na Ciebie nasz przedstawiciel. Aby uniknąć dodatkowych kosztów sprzątania lub naprawy ewentualnych usterek, warto zwrócić kampera w takim stanie, w jakim go zastałeś. Nie zapomnij zatankować pojazdu, a także opróżnić kasety WC i zbiornika szarej wody. Dzięki temu procedura zwrotu zamieni się w czystą formalność. Jeśli nie będziemy mieli zastrzeżeń co do stanu kampera, zawrócimy Ci kaucję na wskazane przez Ciebie konto w ciągu 7 dni.

Wbrew pozorom wynajem kampera nie jest trudnym i czasochłonnym procesem. Wystarczy dopełnić kilka prostych formalności, aby ruszyć w drogę i odkrywać świat we własnym domu na kółkach. Już dziś zrób pierwszy krok w stronę wakacji pełnych przygód i niezapomnianych atrakcji, których nie zapewni Ci nawet najlepsze biuro podróży! 

Kontakt

    Wiadomość


    Rezerwacja i wsparcie 24h

    Krzysiek

    Rezerwacja B2B

    Dawid