Wyjazd pracowniczy

Niektórzy z Was pracują w lokalnych firmach, inni zdalnie, a jeszcze inni podróżują po całej Polce lub Europie. Wspólnie ze swoim zespołem realizujecie zlecenia dla klientów oddalonych od siedziby firmy o setki kilometrów. Dziś skupimy się właśnie na Was!

Często bywa tak, że klient podczas realizacji projektu życzy sobie, aby cały Twój team był dostępny iu niego na miejscu.Głównym czynnikiem jest tutaj łatwość komunikacji i możliwość natychmiastowego omówienia spraw, które tego wymagają. Inną kwestią jest fakt, że przy dużych projektach, kontrahenci zwyczajnie chcą mieć swego rodzaju kontrolę nad wykonawcą. Czy to źle? Wręcz przeciwnie – to naturalne zjawisko w biznesie. Klient płaci, klient wymaga.
Ok, więc ustaliliście już termin wyjazdu i za tydzień macie być na miejscu – Ty i Twój zespół. Popatrzmy teraz obiektywnie na całe przedsięwzięcie. Podróż osobówką w klilka osób nie należy do specjalnie wygodnych. Nie mówiąc już o bagażach. Co jeśli musicie jechać w sześć lub siedem osób? To już wymaga drugiego samochodu. Koszt podróży wzrasta więc dwukrotnie. Do tego musisz zadbać o noclegi, które również nie należą do najtańszych. Oczywiście są hotele pracownicze, ale umówmy się – ich komfort pozostawia wiele do życzenia, a Ty nie jesteś “Januszem biznesu” i chciałbyś, aby Twoi pracownicy mieli możliwie najlepsze warunki podczas delegacji. Tu właśnie pojawia się kamper, jako idealne połączenie wygody i atrakcyjnej ceny.
[image_with_animation image_url=”75″ animation=”Fade In” hover_animation=”none” alignment=”” border_radius=”none” box_shadow=”none” image_loading=”default” max_width=”100%” max_width_mobile=”default”]
Przykładowo kamper Kronos 277 M pomieści wygodnie 6-7 osób, zapewniając optymalne warunki zarówno podczas podróży, pracy i odpoczynku. Na szczególnąuwagę zasługuje tu pojemny (130 mAh) akumulator w części mieszkalnej. Dzięki temu możecie spokojnie realizować projekty – prądu nie zabraknie, szczególnie że kamper zostałv dodatkowo wyposażony w 150 W panel solarny. Do tego dwa stoliki, które pozwolą w wygodny sposób korzystać z laptopa. Koniec z pracą “na kolanie”. O dodatkowy komfort zadba klimatyzacja i dwufunkcyjny piec, który zapewni ciepło Tobie i Twojemu zespołowi nawet w chłodniejsze dni.
Brzmi ciekawie prawda? To zdecydowanie lepsza opcja, niż podróż samochodem osobowym i tułaczka po hotelach. Kamper sprawdzi się również idealnie podczas firmowego wyjazdu integracyjnego lub podróży na targi branżowe. Skąd to wiemy? Nasi zadowoleni klienci już nam o tym powiedzieli!

To co? W następny wyjazd służbowy bierzecie kampera?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *