Wyjazd do krewnych, szczególnie w okresie świątecznym, to często spore wyzwanie. Zarówno pod kątem organizacyjnym, jak i… psychicznym 😉 W sumie obie te kwestie mocno na siebie wpływają i przenikają wzajemnie. Nadmiar obowiązków organizacyjnych wpływa na nasz nastrój, a jak człowiek się denerwuje, to zapięcie wszystkiego na ostatni guzik robi się trudniejsze. Jak w takim razie sprawić, by odwiedziny u bliskich były przyjemne? To proste — wystarczy pojechać do nich kamperem!

[image_with_animation image_url=”824″ animation=”Fade In” hover_animation=”none” alignment=”” border_radius=”none” box_shadow=”none” image_loading=”default” max_width=”100%” max_width_mobile=”default”]
Zacznijmy od początku, czyli… “misja pakowanie”. Jeśli szykuje Wam się dłuższy wyjazd, dajmy na to na Święta Wielkanocne, trzeba zabrać trochę dodatkowych rzeczy. Elegancka sukienka (i to nie jedna!), garnitur, kilka koszul, buty i do tego ubrania dla dzieciaków. Wasze kombi, chociaż całkiem pojemne, z pewnością nie pomieści wszystkiego. Kamper? Bułka z masłem! Gwarantujemy, że zmieści się wszystko i jeszcze sporo miejsca zostanie, w sam raz do komfortowego podróżowania.
Macie psa? My tak — całkiem sporego i jak to mówią… “z tych groźnych”. Chociaż bydle jest łagodne jak baranek, to faktycznie samym wyglądem może napędzić komuś stracha. No i tu zaczynają się schody, bo mamy też rodzinkę, która niekoniecznie toleruje psy, a już na bank nie pozwoli, by pies spał w domu. Czyli co? Albo przyjedziemy bez psa, albo śpimy w hotelu? Też mi rodzinne święta… Znacie to?
Tu wjeżdża kamper, cały na biało! I wiecie co? Nikt w Bookamp.pl nie powie Wam, że z psem nie wolno. Wszystkie zwierzęta są zawsze mile widziane! Dzięki temu nie musicie już wybierać między czworonogiem, a świętami u babci. Pakujecie psa do kampera i w drogę!
Skoro już wspomnieliśmy o hotelach i kwestiach noclegu w ogóle, to na myśl przychodzi nam kolejna przewaga, którą daje nam kamper. Zero, absolutnie zero problemu z rezerwacją noclegu. W końcu macie nocleg i samochód w jednym. Możecie spać gdzie chcecie i kiedy chcecie, a w razie potrzeby po prostu robicie szybki podjazd do rodziny. Zero problemów, zero stresu. Nie jesteście też zdani na wątpliwej jakości (szczególnie nad polskim morzem) hotelowe śniadania. W kamperze, jak w domu – możecie sobie ugotować wszystko, na co tylko najdzie Was ochota. Jeśli wielkanocna pogoda będzie sprzyjać, to nawet grilla zrobicie (dołączamy w zestawie do wyposażenia).
To jednak nie wszystko! Największą zaletą świątecznego wyjazdu kamperem jest… Zgadza się – sam wyjazd kamperem! Pozornie zwykła wizyta u krewnych może przerodzić się w niezapomnianą wycieczkę, pełną atrakcji i zabawy ze zwiedzaniem historycznych miejsc w tle. Wolicie beztroski chillout zamiast zabytków? Żaden problem! W końcu jesteście wolni i możecie robić (lub nie robić) wszystko to, na co macie ochotę. Kampery to idealna forma relaksu dla dorosłych, a dla dzieci… Cóż, dla nich to po prostu doskonała zabawa. Z doświadczenia wiemy, że najmłodsi wręcz uwielbiają podróżowanie kamperem. To w końcu niezapomniana przygoda i coś zupełnie innego, niż typowe wakacje. Dlaczego więc nie skorzystać i nie połączyć wyjazdu na rodzinne święta z urlopem?

Zachęcamy do rezerwowania kamperów już teraz i zapoznania się z naszymi, jak zawsze atrakcyjnymi, opcjami rabatowymi!