Ferie zimowe

Zima to idealny czas na wyjazd kamperem. Całe mnóstwo możliwości, niezapomniany klimat, wolność i kiełbasa z ogniska😉

Wiemy — szczególnie ta ostatnia opcja brzmi niezwykle kusząco! Ośnieżona polana, otoczona górami, rozgwieżdżone niebo, ognisko, kamper i Wy. Zmęczeni całodniowym szusowaniem po okolicznych stokach, ale szczęśliwy. W końcu to Wasze najlepsze ferie. Jutro wspólne lepienie bałwana i dalej na narty! Widzicie już to, prawda? Już tam jesteście oczami wyobraźni!

[image_with_animation image_url=”629″ animation=”Fade In” hover_animation=”none” alignment=”” border_radius=”none” box_shadow=”none” image_loading=”default” max_width=”100%” max_width_mobile=”default”]

Gdzie jechać?

Odpowiedź jest oczywista — gdzie tylko chcecie! W końcu podróżujecie kamperem i każdego dnia możecie być w innym miejscu. Wykorzystajcie tę możliwość i zróbcie sobie objazdową wycieczkę po najciekawszych zimowych kurortach. Jeśli lubicie podróże po Polsce, to klasycznie musicie odwiedzić Zakopane, Szczyrk i Wisłę. Na stokach może być trochę tłoczno, ale… klimat jest niezapomniany! Dla tych, którzy nieco bardziej cenią sobie spokój, polecamy jeszcze piękniejsze o tej porze roku Bieszczady oraz Góry Stołowe. To wręcz idealne miejsce na odpoczynek od miejskiego zgiełku.
Jeśli marzy Wam się zagraniczny wyjazd (a polecamy, oj polecamy!), koniecznie wybierzcie Alpy. Nie będziemy tu rozwodzić się, czy lepiej do Włoch, czy Austrii ponieważ… kampery Bookamp.pl mogą zabrać Was w każde miejsce.

Co zabrać w podróż?

Prawdę mówiąc, przychodzą nam na myśl tylko dwie rzeczy: SkiPass i ulubioną książkę! Cały zimowy niezbędnik znajdziecie na wyposażeniu naszych kamperów. Dwie butle gazowe, ciepłą zimową pościel, grzałkę do butów narciarskich, a nawet dmuchane jacuzzi możecie dostać na życzenie od Bookamp.pl. Nic tylko pakować się i jechać!
SkiPass kupicie tu: www.e-skipass.pl i tu www.valdi-sole.pl, a jeśli lubicie imprezy i festiwale, to koniecznie sprawdźcie tegoroczną edycję SnowFest. Pisaliśmy już kiedyś o niej na naszym Facebooku i Instagramie. Bilety do zgarnięcia na www.snowfest.pl.

Jak nie góry, to co?

Dla Nas zima nieodłącznie kojarzy się z Norwegią i Finladią. Jeśli nie boicie się trochę zmarznąć, to polecamy ten kierunek z całego podróżniczego serducha! Dla mniej zaprawionych w boju — południe Europy. Wiemy, że jak jest zima, to musi być zimno, ale… czy nie byłoby przyjemnie spędzić ferii w jakimś ciepłym miejscu?

Wybór należy do Was – kampery czekają!

[image_with_animation image_url=”789″ animation=”Fade In” hover_animation=”none” alignment=”” border_radius=”none” box_shadow=”none” image_loading=”default” max_width=”100%” max_width_mobile=”default”]